TCDD 3 تم عقد اجتماع İZBAN في المنطقة

TCDD 3.Bölgede, İZBAN Toplantısı Yapıldı : İZBAN trenlerinin trafiğinin sağlanması ve işletmecilik koordinasyonu ile ilgili toplantı,İZBAN Genel Müdürlüğü’nde yapıldı.

Yapım sürecinde son aşamaya gelinen Cumaovası-Tepeköy hattında çalışacak İZBAN trenlerinin trafiğinin sağlanması ve işletmecilik koordinasyonu ile ilgili toplantı, 02.12.2015 tarihinde İZBAN Genel Müdürlüğü’nde yapıldı.

Toplantıya İZBAN Genel Müdürü Sebahattin Eriş ve Genel Müdür yardımcısı (Metro A.Ş. Genel Müdürü) Sönmez Alev, TCDD 3. Bölge Müdürü Murat Bakır ve yardımcıları ile trafik-sinyalizasyon ile ilgili yetkililer katıldı.

Toplantıda yakın gelecekte açılacak olan Cumaovası-Tepeköy hattında çalışacak olan İZBAN tren ring seferlerinin emniyetli bir şekilde, ne şekilde yapılacağı ve koordinasyonun nasıl sağlanacağı konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

عن ليفنت أوزين
كل عام والقطاع السكك الحديدية عالية السرعة، الشركة الأوروبية الرائدة في تزايد تركيا. الاستثمارات في السكك الحديدية ، والتي تأخذ هذه السرعة من القطارات عالية السرعة ، تستمر في الزيادة. بالإضافة إلى ذلك ، مع الاستثمارات التي تم إجراؤها للنقل في المدينة ، تألق نجوم العديد من الشركات التي تصنع الإنتاج المحلي. إنه فخور ببدء الإنتاج من القطارات الوطنية التركية ذات السرعة العالية بالإضافة إلى شركات الترام والسكك الحديدية الخفيفة ومترو الأنفاق المحلية. نحن سعداء للغاية لوجودنا في هذه الطاولة الفخمة.

كن أول من يعلق

التعليقات

يستخدم هذا الموقع Akismet لتقليل المحتوى غير المرغوب فيه. تعرف على كيفية معالجة بيانات تعليقك.